Polo Tv Newsy Już za kilka dni film „Disco Polo” w kinach w całej Polsce! Już dziś sprawdźcie, co działo się na planie tej niezwykłej produkcji!

Już za kilka dni film „Disco Polo” w kinach w całej Polsce! Już dziś sprawdźcie, co działo się na planie tej niezwykłej produkcji!

dodano: 20.02.2015

Z czym kojarzy Wam się muzyka disco polo? Odpowiedź może być tylko jedna - ze świetną zabawą! Czy twórcy filmu i aktorzy równie dobrze bawili się realizując zdjęcia do jednego z najbardziej widowiskowych i oryginalnych filmów 2015 roku? Zajrzyjcie już teraz na plan tej produkcji i sprawdźcie, dla kogo praca przy „Disco Polo” była jak dwumiesięczna wizyta w Disneylandzie!Dla jednych była to niezwykle barwna, kolorowa i radosna przygoda, dla innych wszechogarniające uczucie wolności. Aleksandra Hamkało, aktorka występująca w filmie porównała nawet pracę na planie do dwumiesięcznej wizyty w Disneylandzie!Tomasz Kot odtwórca roli Daniela Polaka, producenta muzycznego i właściciela potężnej firmy wydawniczej, stwierdził wręcz, że zawsze marzył, by wcielić się w taką postać.- Z jednej strony mój bohater to furiat, a z drugiej prawdziwy wojownik, patriota, który ma swoją wizję Polski tamtych czasów. Tego typu charakteru jeszcze nie miałem okazji zagrać, stąd moja duża radość - mówi aktor.- Ten film nie jest wierną kopią początków lat dziewięćdziesiątych - mówi reżyser Maciej Bochniak. - To raczej wariacja na temat tamtych czasów - zaznacza. - Przed rozpoczęciem zdjęć odbyliśmy wiele spotkań z muzykami grającymi disco polo, jeździliśmy na ich koncerty, obserwowaliśmy ich w akcji, by dobrze przygotować się do tej produkcji - zdradza Bochniak.- Chcieliśmy pokazać też, jak muzyka disco polo, która była pierwszym kulturowym tworem, który pojawił się w Polsce po transformacji, pozwalała spełnić amerykański sen na polskiej ziemi - dodaje scenarzysta Mateusz Kościukiewicz.

Film wchodzi na ekrany 27 lutego, pierwsze pokazy przedpremierowe odbędą się jednak już w ten weekend. A już dziś możecie razem z nami zajrzeć za kulisy tej niesamowitej produkcji i zanurzyć się w barwnym świecie disco polo!