Polo Tv Newsy Kartuzy w rytmach disco polo!

Kartuzy w rytmach disco polo!

dodano: 21.08.2014

Dzisiejszy program Wszystko mi disco upłynie pod hasłem zabawy, dobrej energii i pięknych kobiet. Maciej Smoliński zabierze Was na spotkanie  z gwiazdami disco polo występującymi na deskach amfiteatru w Złotej Górze podczas letniej trasy koncertowej Polo tv. Tym razem odwiedziliśmy piękne Kartuzy. Dzięki naszemu prezenterowi poznacie to urocze miasto, piękne bliźniaczki z klipu Andre a także najbliższe plany CamaSutry. Zobaczcie już dziś relację z koncertu w Kartuzach.

Wspaniała zabawa, piękne jeziora, malownicze miasteczko i doskonała publiczność, tak opisać można stolicę Kaszub – Kartuzy. Maciej Smoliński, który prowadził koncert w ramach Letniego grania z Polo tv przygotował dla Was moc atrakcji.
Dowiecie się dlaczego Andre darzy Kartuzy dużym sentymentem. Będzie też rozmowa z uroczymi bliźniaczkami pojawiającymi się w klipie Ale Ale Aleksandra. Klaudia i Martyna – bo tak mają na imię te śliczne dziewczyny zdradzą jak zmieniło się ich życie po występie u Andre.


Maciej spotka się także z grupą Basta. Ostatnio w Polo tv prezentowaliśmy ich premierowy klip „Kocham ten stan” kręcony w gorącym, egipskim kurorcie. Eva Basta opowie jak udało się im opanować pożar w pokoju hotelowym i jak do niego doszło.


CamaSutra zdradzi Maćkowi jak radzi sobie ze zmęczeniem podczas intensywnej trasy koncertowej. Spotkamy także chłopaków z grupy Speed. W programie premiera ich najnowszego klipu o obiecującym tytule „Chodź z nami na imprezę”.Wszystko mi disco już dziś godzina 17:15 zapraszamy.


Tagi