Polo Tv Newsy Kierunek Londyn - disco polo w O2 Arenie i wycieczka po stolicy Wielkiej Brytanii, a także dwie gorące premiery już w najbliższym Wszystko mi Disco! Zapraszamy!

Kierunek Londyn - disco polo w O2 Arenie i wycieczka po stolicy Wielkiej Brytanii, a także dwie gorące premiery już w najbliższym Wszystko mi Disco! Zapraszamy!

dodano: 03.03.2015

Już w czwartek wyjątkowe wydanie programu Wszystko mi Disco! Maciek Smoliński pokaże Wam Londyn - disco polo zagościło ostatnio w tym mieście z okazji walentynek na specjalnej walentynkowej gali w O2 Arenie. W programie także dwie gorące premiery!


Fot. Maciej Smoliński

Impreza odbyła się 13 lutego w jednej z największych hal koncertowych świata - O2 Arenie! Dla Polonii zagrały zespoły Boys, Jorrgus i Weekend. Koncert poprowadził nasz prezenter i dziennikarz Maciej Smoliński. Dzięki niemu już w najbliższy czwartek zajrzycie za kulisy tego wyjątkowego wydarzenia i będziecie mogli poczuć atmosferę zakochanego Londynu! Maćkowi Smolińskiemu podczas przechadzki po Londynie towarzyszyć będą Radek Liszewski oraz Jurek Szuj i Rafał Udzielak z formacji Jorrgus.


Fot. Green Star Music

Czekają Was także dwie gorące premiery od największych gwiazd disco polo. Prosto z gorącego Miami przyleci do Was nowy klip duetu Akcent i Kroppa! „Skradłaś wszystko” to miks klasyki disco w stylu Zenka Martyniuka i nowoczesnego rapu w wykonaniu Artura Kropiwnickiego. Spodziewajcie się cudownych atlantyckich plaż i latynoskiej piękności!


Fot. Green Star Music

Nowy juror Disco Star Bartek Padyasek z formacji D-Bomb także poczuł już wiosenne ożywienie i postanowił pokazać światu swój najnowszy singiel pt „ Ja nie chcę”. Co tym razem zaprezentuje nam charyzmatyczny muzyk? Oglądajcie Wszystko mi Disco w czwartek, 5 marca, o 17:15 i przekonajcie się sami!