Polo Tv Newsy Kim jest Etna? Szczęśliwą i spełnioną artystką czy raczej celebrytką? Joanna Kaczanowska w szczerej rozmowie z Robertem Klattem w Disco Polo Live

Kim jest Etna? Szczęśliwą i spełnioną artystką czy raczej celebrytką? Joanna Kaczanowska w szczerej rozmowie z Robertem Klattem w Disco Polo Live

dodano: 05.12.2014

Jakie tajemnice skrywa Joanna Kaczanowska? Jak udaje jej się łączyć życie prywatne i zawodowe? Czy praca z mężem zawsze wychodzi na dobre? Skąd bierze pomysły na swoje kreacje? I czego obawiała się po premierze „Mamisynka"? Chcecie wiedzieć, kim jest Etna? Odpowiedzi na te pytania i jeszcze wiele więcej sekretów pięknej wokalistki już jutro w Disco Polo Live!
Uwielbia szokować, ale także rozśmieszać. Jej piosenki w humorystyczny sposób mówią o problemach życiowych. Jej sceniczny image i wyrafinowane kreacje zachwycają. Czy Etna czuje się gwiazdą? Robert Klatt postanowił zadać jej to pytanie. Co usłyszał? Sprawdźcie to już jutro w kolejnym programie Disco Polo Live.

Charyzmatyczna wokalistka podsumuje 2014 rok i opowie o swoich sukcesach, marzeniach i dalszych planach artystycznych. W programie także najnowszy utwór Etny „Misiak”.

Disco Polo Live już w sobotę 6 grudnia o 19:00.


Zobacz zapowiedź tego odcinka!Tagi