Polo Tv Newsy Kim jest piękna Magdalena z teledysku Andrzeja Kozajdy? Premiera klipu Endrju i odpowiedź na to pytanie w Disco Polo Live już w sobotę!

Kim jest piękna Magdalena z teledysku Andrzeja Kozajdy? Premiera klipu Endrju i odpowiedź na to pytanie w Disco Polo Live już w sobotę!

dodano: 28.11.2014

O spełnionych marzeniach, przyszłych muzycznych wyzwaniach i prawdziwych inspiracjach opowie już jutro w programie Disco Polo Live Andrzej Kozajda czyli Endrju! Specjalnie dla Was mamy gorącą premierę od tego artysty.Na spotkanie z Andrzejem Kozajdą i jego najnowszym przebojem „Magdalena” zaprosi Was już jutro Robert Klatt. Muzyk znany jest pod pseudonimem Endrju. Z rozmowy z nim dowiecie się, jak wyglądała jego droga do disco polo. Artysta zdradzi także, czym zajmuje się gdy nie tworzy piosenek oraz co jego żona sądzi o jego karierze muzycznej. To właśnie ona zainspirowała go do napisania najnowszego utworu „Magdalena”. Premierowy teledysk Endrju już w sobotę o 19:00.Będzie także kolejne, ostatkowe notowanie listy przebojów oraz pewne odpowiedzialne zadanie. Z okazji dwudziestolecia Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie Robert Klatt, jako dyrektor artystyczny tego wydarzenia, będzie miał do Was poważną prośbę. Więcej szczegółów już jutro w programie Disco Polo Live! Nie zawiedźcie! On naprawdę liczy na Waszą pomoc!


Tagi