Polo Tv Newsy Kim są nowe tancerki CamaSutry? Już wkrótce zobaczycie je w nowym teledysku!

Kim są nowe tancerki CamaSutry? Już wkrótce zobaczycie je w nowym teledysku!

dodano: 05.03.2015

Nowe tancerki CamaSutry podbijają serca fanów. U boku Małgosi występują zaledwie od miesiąca, ale już mają swoich stałych wielbicieli! Już wkrótce zobaczymy je w nowym teledysku zespołu. Kim są nowe tancerki CamaSutry? Uchylamy rąbka tajemnicy!Daria i Iza to nowe tancerki zespołu Camasutra. Dziewczyny zastąpiły Magdę i Natalię, urocze blondynki, które towarzyszyły Małgosi od początku działalności zespołu. Powód zmiany był prozaiczny. Bliźniaczki rozpoczęły studia i terminy ich zajęć zaczęły kolidować z koncertami. CamaSutra ma bardzo napięty grafik koncertowy stąd decyzja o zmianie składu.

Daria i Iza to tegoroczne maturzystki. Pochodzą z Płocka. Praca z kamerą nie jest im obca. Dziewczyny debiutowały jako prezenterki w płockiej telewizji. Ich największą pasją jest jednak taniec. Co ciekawe, wspólne zainteresowania to nie wszystko. Łączy je coś więcej! - Moje nowe tancerki również są bliźniaczkami - śmieje się Małgosia Główka, liderka zespołu, ale to czysty przypadek - dodaje wokalistka.

Dziewczyny zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów zespołu. Na koncertach prezentują się znakomicie. - To prawdziwe profesjonalistki - zachwyca się manager zespołu Staszek Kuciński. - Ich pojawienie się w zespole wniosło zupełnie nową jakość - zaznacza. Sama wokalistka dodaje, że praca z dziewczynami daje jej poczucie komfortu. - Dziewczyny naprawdę świetnie się ruszają - zaznacza Małgosia. - To znakomite tancerki. Są po prostu rewelacyjne - podkreśla.

Już wkrótce dziewczyny zaprezentują się szerszej publiczności. Wielbiciele zespołu będą mogli zobaczyć je w teledysku do piosenki „Dla mnie Ty”, który właśnie powstaje. - Singiel został świetnie przyjęty przez fanów - mówi manager zespołu. - Stąd decyzja o produkcji teledysku. Zdjęcia planujemy na marzec, na razie pracujemy jeszcze nad scenariuszem. Teledysk pojawi się więc najprawdopodobniej na święta - dodaje Kuciński. Jak wskazuje tytuł, będzie to kolejna produkcja o miłości. CamaSutra nie rezygnuje z miłosnych klimatów. I dobrze. W końcu idzie wiosna!


Tagi