Polo Tv Newsy "Kocham ten stan". Premiera najnowszego klipu Basty już wkrótce w Polo tv.

"Kocham ten stan". Premiera najnowszego klipu Basty już wkrótce w Polo tv.

dodano: 12.08.2014

Palmy, słońce, beztroskie nurkowanie w ciepłym morzu, aerobik w basenie, spragnione wielbłądy, szaleństwa na pustyni i nocne rozrywki – to wszystko zarejestrowali specjalnie dla Was członkowie grupy Basta podczas majowego wypadu do Egiptu. Dzięki temu powstał wspaniały materiał do ich najnowszej piosenki „Kocham ten stan”. Jej premiera już wkrótce w Polo tv.


 
Grupa Basta przygotowała dla Was egzotyczny teledysk do nowego, radosnego utworu „Kocham ten stan”. W maju członkowie zespołu wybrali się na tygodniowy pobyt do Sharm El Sheikh w Egipcie. Podczas wakacji postanowili nakręcić materiał do swojej najnowszej produkcji.

- To nie był najlepszy pomysł – śmieje się Ewa Basta. - Razem z Asią musiałyśmy z tego powodu kilka razy dziennie myć głowę, układać włosy i nakładać ostry makijaż, który natychmiast znikał po zabawie w basenie lub morzu.

Teledysk dość długo czekał na swoją premierę ponieważ Ewie zależało na wyborze najlepszych ujęć. Dzięki temu zobaczymy tu akrobatyczne popisy wokalistki na grzbiecie wielbłąda, pustynne szaleństwa na quadach, nurkowanie w turkusowym morzu, igraszki na falach i nocne rozrywki przy aromatycznej Sziszy.

Ale żeby nie było tylko radośnie Ewa zdradziła nam, że nie ominęła jej także „zemsta faraona” - przykra żołądkowa dolegliwość męcząca turystów.

- Na szczęście otrzymałam odpowiednie leki i choroba trwała zaledwie jeden dzień. - powiedziała Ewa.

Najnowsza propozycja Basty mówi o tym, że warto czasem oderwać się od smutnej rzeczywistości i oddać się całkowicie beztroskiej zabawie w gronie najbliższych przyjaciół. I taki właśnie jest ich najnowszy klip „Kocham ten stan”.
Tylko u nas obejrzyj zdjęcia z tego egzotycznego teledysku. >>

Tagi