Polo Tv Newsy Kolejne klipy czekają na Twój głos! Weź udział w plebiscycie na najlepszy teledysk disco polo i oglądaj program Top 100 Teledysków Disco Polo!

Kolejne klipy czekają na Twój głos! Weź udział w plebiscycie na najlepszy teledysk disco polo i oglądaj program Top 100 Teledysków Disco Polo!

dodano: 10.02.2015

Od wczorajszego wieczora kolejne 15 klipów czeka na Twój głos. Są wśród nich takie hity jak „Biorę urlop od Ciebie” grupy Akcent, „Tylko Ty” zespołu Boys, „Ewa odeszła” Mega Dance czy „Jolka, Jolka” formacji Classic. Głosowanie na najlepszy teledysk disco polo trwa! Wyniki podamy w programie Top 100 Teledysków Disco Polo. Zapraszamy do zabawy!W notowaniu nie zabraknie także grupy Weekend. W jej przypadku będziecie mogli oddać aż dwa głosy. Dlaczego? Bo na liście znalazły się aż dwa utwory tej formacji. Są to „Męska rzeczywistość” i „Moje miasto nigdy nie śpi”.Sprawdźcie koniecznie jakie jeszcze klipy biorą udział w naszym głosowaniu. Zajrzyjcie na podstronę głosowania i włączcie się do naszej zabawy.Pamiętajcie, zagłosować możecie maksymalnie na 5 utworów. Piosenki, które zdobędą największa liczbę głosów przejdą do dalszego etapu. Głosowanie potrwa do poniedziałku 16 lutego do godziny 19:59. Od 20:00 pojawi się na naszej stronie kolejne notowanie! Zapraszamy do wspólnej zabawy!