Polo Tv Newsy Kolejny casting do Disco Star przed nami! Lublin, 22 stycznia, godzina 12:00. Hotel Europa. Nasi jurorzy będą na Was czekać!

Kolejny casting do Disco Star przed nami! Lublin, 22 stycznia, godzina 12:00. Hotel Europa. Nasi jurorzy będą na Was czekać!

dodano: 19.01.2015

Drugi casting do Disco Star 2015 już w najbliższy czwartek! Tym razem zapraszamy Was do Lublina! To właśnie tu rok temu pojawiła się grupa Sonic. Dla nich Lublin okazał się szczęśliwy. Dziś ich klipy możecie podziwiać na antenie Polo tv. Nie zwlekajcie! Nasi jurorzy czekać na Was będą już od godz. 12:00 w hotelu Europa.Pierwszy casting do programu Disco Star 2015 już za nami. Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy pojawili się w Katowicach. Teraz czas na Lublin.Już w czwartek, 22 stycznia, za stołem jurorskim zasiądzie nasze jury. Znajdzie się w nim ponownie Marcin Miller i jeszcze jeden juror. Kto tym razem towarzyszyć będzie liderowi grupy Boys? W Katowicach wielką niespodzianką okazał się wokalista After Party Patryk Pegza, który będzie jednym z czworga jurorów w trzeciej edycji programu Disco Star 2015. Kolejni jurorzy to na razie niespodzianka. Jesteście ciekawi, kto będzie oceniał kandydatów na nową Disco Star? Przybądźcie jak najliczniej do hotelu Europa w Lublinie.


 

TU sprawdzicie gdzie jeszcze odbędą się nasze kolejne castingi.


Tagi