Polo Tv Newsy Kolejny wykład Profesorre Topla Lala w internecie! Tym razem o ukrytych znaczeniach i przemyconych mądrościach. Warto zobaczyć!

Kolejny wykład Profesorre Topla Lala w internecie! Tym razem o ukrytych znaczeniach i przemyconych mądrościach. Warto zobaczyć!

dodano: 13.10.2014

Zastanawialiście się czasem, o czym jest piosenka Marcina Siegieńczuka „Umcia, umcia, pękła gumcia”? Nasz Profesorre śpieszy z wyjaśnieniem. Poznajcie drugie dno tego niezwykłego utworu. Okazuje się, że ma ono edukacyjny charakter.
Swój kolejny wykład Profesorre Topla Lala poświęcił niezwykle ważnemu i ciekawemu zagadnieniu, jakim jest podejście wykonawców disco polo do trudnego procesu tworzenia. By lepiej to zilustrować nasz wspaniały wykładowca zinterpretował swój własny utwór „Umcia, umcia pękła gumcia”.

Dla wielu jest to po prostu piosenka o wulkanizacji. Inni doszukują się podtekstów seksualnych ale tak naprawdę dzieło Siegieńczuka mówi o kondycji gatunku disco polo. Posłuchajcie tego niezwykłego wykładu i poznajcie prawdziwe znaczenie słów „Ma znaczenie ogumienie, następna stacja wulkanizacja”.

Oglądajcie sobotni odcinek Profesorre Topla Lala w internecie.Tagi