Polo Tv Newsy Koncertowy długi weekend z najlepszą muzyką disco i disco polo

Koncertowy długi weekend z najlepszą muzyką disco i disco polo

dodano: 11.08.2014

To już ostatni długi weekend tego lata. Wykorzystaj ten czas i baw się z nami na najlepszych koncertach discopolowych w Mrągowie i Kartuzach. Na scenach pojawią się wielkie gwiazdy polskiej muzyki tanecznej i zagraniczne legendy disco lat 80 i 90.

To będzie naprawdę gorący weekend! Nie dość, że przed Wami 3 dni wypoczynku to jeszcze można spędzić je aktywnie przy najlepszej muzyce tanecznej disco i disco polo.

Czekają Was dwa wielkie wydarzenia muzyczne: festiwal Disco pod Żaglami w Mrągowie i Letnie granie z Polo tv - tym razem pojawimy się w Kartuzach.

W Mrągowie o dobrą zabawę zadbają najlepsi polscy i zagraniczni wykonawcy w tym m.in. Shazza, Boys, D-Bomb, After Party, Pudzian Band, La Tija i Marcin Siegieńczuk.Przypomnimy sobie największe hity Sabriny, Londonbeat czy Afric Simone. Zatańczymy lambadę – niezapomniany przebój grupy Kaoma. To wszystko czeka Was podczas dwudniowego festiwalu Disco pod Żaglami 15 - 16 sierpnia w Mrągowie. Koncerty poprowadzą Maciej Smoliński, Edyta Folwarska i Marcin Kotyński. Nie zwlekajcie ani minuty dłużej i już teraz kupcie bilet na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie wakacji. Dostaniecie je we wszystkich salonach Empik, na stronie internetowej eBilet.pl oraz w CKiT w Mrągowie. Przy odrobinie szczęścia bilety możecie także wygrać na fanpage'u Disco pod Żaglami.


W Kartuzach 16 sierpnia bawić się będziecie przy utworach zespołów: Andree, CamaSutra, Basta, Speed i Smiggy. Kartuska Złota Góra już na Was czeka. Star imprezy godzina 16:00. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy.