Polo Tv Newsy Koncerty gwiazd - trzecia część relacji z Polo tv Hit Festiwalu w Szczecinku

Koncerty gwiazd - trzecia część relacji z Polo tv Hit Festiwalu w Szczecinku

dodano: 25.07.2014

Już w niedzielę 27 lipca o godz. 20:00 zapraszamy fanów Czadomana, Megustar, Exaited, Marcina Siegieńczuka, Mastersa i Pudzian Band na transmisję koncertu z Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. Każdy z wykonawców zaprezentował na nim swoje dwa największe hity.


Występy gwiazd wzbudziły wielkie emocje wśród publiczności zgromadzonej w Szczecinku. Była szalona zabawa, tańce i radosna atmosfera. Fani śpiewali razem z artystami. Dużo emocji wzbudził występ Czadomana - a zwłaszcza jego hit „Ruda tańczy jak szalona". Męska część publiczności nie mogła natomiast oderwać oczu od ślicznej Agnieszki Drewnickiej z Exaited. Zobaczcie, jak zaprezentowali się inni wykonawcy podczas tego niesamowitego koncertu!


Prócz tego mamy dla Was także relację z jubileuszu grupy Top-One. Zespół świętował swoje 25-lecie. W koncercie usłyszycie wielki przebój grupy "Taka mała". Zobaczcie co jeszcze sprezentowali Wasi ulubieńcy publiczności w Szczecinku.Oglądaj relację z tej części koncertu tylko w Polo tv już w niedzielę 27 lipca godzina 20:00. Zapraszamy.
Tagi