Polo Tv Newsy KONKURS. Rozdaliśmy dwie kolejne płyty z autografem Czadomana! Zapraszamy do dalszej zabawy!

KONKURS. Rozdaliśmy dwie kolejne płyty z autografem Czadomana! Zapraszamy do dalszej zabawy!

dodano: 21.08.2014

Druga odsłona wakacyjnego konkursu Polo tv już za nami. Tym razem płyty podpisane przez Czadomana otrzymały panie Anita Andrzejczyk i Angélique Kluch.
W środowej, drugiej odsłonie naszego konkursu zadaliśmy Wam pytanie o to, co proponuje Czadoman pod koniec piosenki „Chodź na kolana". Chodziło o szampana, a udzielenie prawidłowej odpowiedzi nie sprawiło Wam żadnego kłopotu!

Nasz konkurs nadal trwa. Do wygrania pozostały jeszcze cztery albumy z podpisem najoryginalniejszego artysty disco polo tegorocznych wakacji. Żeby bawić się przy „Czadomanii", jednocześnie będąc dumnym z posiadania płyty z autografem artysty należy opowiedzieć na pytanie, które codziennie, punktualnie o godzinie 12:00, publikujemy na stronie internetowej telewizji Polo tv, odpowiedź wysyłając na adres konkurs@polotv.com.pl, a także zamieścić komentarz na profilu facebookowym Polo tv z odpowiedzią na pytanie „Za co kochasz Czadomana?”.

Dzisiejszą zagadkę znajdziecie tutaj, a z regulaminem naszej zabawy możecie zapoznać się tu.

Jutro o godzinie 12:00 na naszej stronie pojawi się ostatnie pytanie naszego konkursu. Bądźcie czujni, a w mailu nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska!

Zapraszamy do zabawy!