Polo Tv Newsy Król disco polo wraca do zdrowia!

Król disco polo wraca do zdrowia!

dodano: 10.02.2015

Tysiące fanów zaniepokoił wczoraj news o stanie zdrowia króla disco polo Zenka Martyniuka, który w piątek trafił do szpitala z ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego. Na fanpage'u Polo tv pojawiły się setki wpisów skierowanych do artysty z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.Uspokajamy wszystkich wielbicieli wokalisty. Zenon Martyniuk czuje się już całkiem dobrze i dla większego komfortu przebywa obecnie w jednoosobowej sali. Nad jego dobrym samopoczuciem czuwa żona Danuta oraz jej koleżanki, pielęgniarki z białostockiego szpitala. Artysta jest więc w dobrych rękach, nie niepokojony przez osoby postronne. Musi teraz jak najwięcej wypoczywać i nabierać sił po trudnym zabiegu chirurgicznym.

- Zenek bardzo dziękuję za wszystkie przejawy troski i serdeczne życzenia płynące od fanów - powiedziała nam Danuta Martyniuk. Kiedy wokalista opuści szpital? Tego na razie nie wiadomo. Decyzja w tej sprawie zależy od lekarzy z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Nie wiadomo także kiedy będzie mógł wrócić na scenę. Po tak poważnej ingerencji chirurgicznej artysta będzie musiał zwolnić tempo pracy. I choć on sam nie bardzo chce o tym słyszeć, to jednak zdrowie jest w tym momencie najważniejsze.

W imieniu Zenka dziękujemy Wam za słowa otuchy i przejawy troski! Życzenia i słowa wsparcia dla Zenka możecie zostawiać pod artykułem, jak również pod tym linkiem. Wszystkie przekażemy Zenkowi!

Tagi