Polo Tv Newsy Kto wystąpi w Disco Star 2015? Wszystkich 36 kandydatów, którzy pojawią się w programie poznamy już dziś! Castingi do Disco Star 2015 dobiegają końca!

Kto wystąpi w Disco Star 2015? Wszystkich 36 kandydatów, którzy pojawią się w programie poznamy już dziś! Castingi do Disco Star 2015 dobiegają końca!

dodano: 05.02.2015

Trwające od czterech tygodni castingi do Disco Star 2015 dobiegają końca! Byliśmy już w Katowicach, Lublinie i Białymstoku. Warszawa to ostatnia faza przesłuchań. Spośród 114 osób zakwalifikowanych do drugiego etapu jury w składzie: Shazza, Marcin Miller, Patryk Pegza i Bartek Padyasek, musi wybrać teraz zaledwie 36 osób! To nie lada wyzwanie, bo, jak powiedział nam wczoraj Marcin Miller, jest wśród nich sporo dobrych głosów!Wczorajszy casting w klubie Explosion był dla wielu uczestników prawdziwą próbą nerwów. Nic dziwnego, że niektórych pokonała trema. Byli też tacy, którzy próbowali szczęścia już po raz kolejny. Jednym z nich był Roland, uroczy showman z zacięciem psychologicznym, który rozbawił jury do łez. Najpierw pokusił się o profil psychologiczny Shazzy a potem brawurowo wykonał utwór „Niewiara" zespołu Piękni i Młodzi. Podczas występu zaprezentował także niezwykle efektowny taniec. I choć znów nie udało mu się dostać do programu, to nie stracił dobrego humoru. Patryk Pegza zaproponował mu nawet wspólną fotę!

Dla innych komisja oceniająca nie była tak łaskawa. Poprzeczka castingowa została zawieszona bardzo wysoko. Nasi artyści oceniali bowiem nie tylko sam wokal ale także ruch sceniczny i zgranie zespołu. W wielu przypadkach to właśnie brak jednego z tych elementów przeważył na niekorzyść kandydata. Ale tytuł Disco Star zobowiązuje!


Tagi