Polo Tv Newsy Kuchnia Polowa a w niej powiew ze wschodu i sztuka lepienia rosyjskich pierogów! Zanoza zdradzi Wam tajemnicę, jak to się robi w Moskwie!

Kuchnia Polowa a w niej powiew ze wschodu i sztuka lepienia rosyjskich pierogów! Zanoza zdradzi Wam tajemnicę, jak to się robi w Moskwie!

dodano: 16.02.2015

Tak wesoło w Kuchni Polowej nie było już dawno! A wszystko za sprawą niezwykle zabawnych gości i pewnych polskich stereotypów na temat naszych sąsiadów ze wschodu! Dziś dzięki Zanozie poznacie największe sekrety rosyjskiej kuchni. Ją do Kuchni Polowej przywiózł tancerz i choreograf Piotr Galiński a ona przywiozła przepis na moskiewskie pielmieni z mięsnym farszem. Jesteście ciekawi? Kuchnia Polowa z ich udziałem już dziś o 17:15!Lepienie pierogów kojarzy Wam się ze żmudną robotą? Zanoza, rosyjska tancerka i piosenkarka próbująca swych sił na rynku disco polo, udowodni Wam już dziś, że nie taki diabeł straszny! Sprawdźcie koniecznie jej patent na to popularne danie! Przy okazji na jaw wyjdzie, że ruskie pierogi wcale nie są rosyjskim wynalazkiem. Będzie także dużo o piciu, kwadratowych jajach i rzucaniu mięsem. Za swoje danie Zanoza otrzymała od sędziego Galińskiego maksymalną punktację!Co więcej ten taneczny duet pobije wszelkie rekordy w wymyślaniu kulinarnych skojarzeń do teledysku! !Ten wesoły odcinek już dziś o 17:15 tylko w Polo tv! Zobaczcie zapowiedź programu.

Powtórka programu: wtorek, 17 lutego, godz. 10:10. Przepis znajdziecie na facebookowym profilu Kuchni Polowej.