Polo Tv Newsy Kuchnia polowa - Andre, jego muza i przyjaciółka Halina oraz łosoś z kurkami - przepis poznacie już dziś o 17:15

Kuchnia polowa - Andre, jego muza i przyjaciółka Halina oraz łosoś z kurkami - przepis poznacie już dziś o 17:15

dodano: 08.12.2014

Jak na marynarza przystało Andre przybył do studia z przepisem na wykwintnego łososia z kurkami. Tak zdrowe, eleganckie i apetyczne danie można by z powodzeniem serwować koronowanym głowom. Teraz ten specjał może znaleźć się także na Waszym stole. Przepis poznacie już dziś w Kuchni polowej o 17:15.Podarujcie sobie i Waszym bliskim odrobinę luksusu i przygotujcie królewską rybę razem z Andre. Już w dzisiejszej Kuchni polowej poznacie sekretny przepis na łososia z kurkami i koperkiem. Nasz artysta pojawił się w studiu w towarzystwie uroczej Marii Pstrong – czyli inaczej Haliny z teledysku „Urodziny Haliny”. Pani Maria opowie m.in. jak znalazła się na planie tego klipu. Dowiecie się także co jest jej wielką miłością.

Poznacie także nieco sekretów uroczego wokalisty. On sam jest bardzo skromnym człowiekiem i nie lubi o sobie mówić, ale Elwira ma swoje sposoby . Dzięki temu już za chwilę dowiecie się, komu Andre zawdzięcza oryginalną, południową urodę.

To i inne ciekawostki z życia artysty poznacie już za chwilę w programie Elwiry Mejk. Kuchnia Polowa z udziałem Andre i Marii Pstrong w poniedziałek 8 grudnia o 17:15.