Polo Tv Newsy La Tija zaśpiewa dla dzieci na Podzamczu w Warszawie

La Tija zaśpiewa dla dzieci na Podzamczu w Warszawie

dodano: 28.05.2014

Wszystkich wielbicieli pięknej La Tiji ucieszy wiadomość o jej występie z okazji akcji „Dziecięce marzenie”. Już w najbliższą sobotę 31 maja, będzie ją można zobaczyć na Podzamczu w Warszawie. Gwiazda muzyki disco zaśpiewa specjalnie dla dzieci. Będą prezenty, konkursy, niespodzianki i oczywiście spełnione marzenia.
W niedzielę 1 czerwca długo wyczekiwany przez wszystkie maluchy Dzień Dziecka. Atrakcje z tej okazji rozpoczną się w Warszawie już w sobotę 31 maja. Tego dnia na Podzamczu odbędzie się piknik dla dzieci i finał wspaniałej akcji „Dziecięce marzenie” organizowanej wspólnie przez dziennik Super Express i Prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz. Specjalnie z tej okazji na scenie pojawi się urocza La Tija, która spełni dziecięce marzenia.

La Tija zadebiutowała na scenie w latach 90. z zespołem Lambit. Wylansowali oni takie przeboje, jak „Droga do gwiazd” czy „Zapomnij”. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych wokalistka występowała już solowo pod pseudonimem Tia Maria, podbijając serca fanów takimi hitami, jak: „Gdzie jesteś gdzie”, „Słodkie baby”, „Dziki man”, czy „Hymn młodości”. Od pewnego czasu piosenkarka komponuje także utwory dla dzieci. Na koncercie finałowym wspólnej akcji Super Expressu i władz stolicy „Dziecięce marzenie”pojawią się właśnie one. W rozmowie z SE wokalistka zdradziła, że zaśpiewa dla dzieci o bajkowych postaciach, a na koncercie nie zabraknie także utworów dla dorosłych. - Przecież rodzice to także dzieci, tylko trochę większe - powiedziała ze śmiechem artystka. Wśród nich usłyszymy dwa hity skomponowane specjalnie na wakacje. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na warszawskie Podzamcze w sobotę 31 maja.