Polo Tv Newsy Lider formacji Extazy Kamil Chludziński o nowym singlu, euforii na koncertach i pasji do muzyki! Zobacz najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie!

Lider formacji Extazy Kamil Chludziński o nowym singlu, euforii na koncertach i pasji do muzyki! Zobacz najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie!

dodano: 04.11.2014

Czarujący uśmiech, wysportowana sylwetka i pozytywna energia - taki właśnie jest lider formacji Extazy Kamil Chludziński. Na jego koncertach panuje radość, euforia i podniecenie. Goszczący w programie Roberta Klatta wokalista zdradził, czym inspirował się wybierając nazwę zespołu. Czy chodziło o pewną zakazaną substancję? Sprawdźcie! Oglądajcie najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie!
Czym zajmował się Kamil zanim zaczął tworzyć własne piosenki disco polo? Czy swoją muzyczną pasję odkrywał i rozwijał na imprezach karaoke? Ile czasu zajmuje mu utrzymywanie dobrej formy i wyglądu? To tylko nieliczne pytania, z którymi musiał zmierzyć się lider formacji Extazy Kamil Chludziński w programie Roberta Klatta. Nasz prezenter lubi zadawać swoim gościom niewygodne pytania. Trzeba przyznać, że Kamil poradził sobie z nimi śpiewająco!

Część pierwszą i drugą programu Disco Polo Live możecie obejrzeć już teraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Tagi