Polo Tv Newsy Lider grupy Extazy Kamil Chludziński i jego pikantne i romantyczne oblicze! Poznasz je już jutro w programie Wszystko mi disco!

Lider grupy Extazy Kamil Chludziński i jego pikantne i romantyczne oblicze! Poznasz je już jutro w programie Wszystko mi disco!

dodano: 05.11.2014

Przed Wami lider formacji Extazy – Kamil Chludziński w pikantnej rozmowie z Maćkiem Smolińskim w programie Wszystko mi disco! Będzie o dużych zmianach w życiu zawodowym wokalisty, o dojrzałości scenicznej i o pięknych „extazkach". Kim one są? Przekonacie się już w czwartek o 17:15.Kamil opowie Wam, co działo się podczas kręcenia jego ostatniego klipu disco polo „Kocham Twoje oczy”. Zdradzimy tylko, że ekipa spowodowała niezłe zamieszanie w warszawskim metrze. W sprawę wmieszała się nawet straż miejska. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Poznacie także fragment najnowszego teledysku Extazy, którego premiera już wkrótce na antenie naszej stacji!
Ponadto zaproszenie na największą imprezę z muzyką taneczną tej jesieni - Łódź Disco Fest! Obejrzyjcie już teraz zwiastun programu i sprawdźcie, co jeszcze czeka Was w kolejnym Wszystko mi disco!Tagi