Polo Tv Newsy Łódź Disco Fest już w najbliższy weekend! Największe gwiazdy disco polo na jednej scenie, w tym m.in. Akcent, Boys, Classic i Weekend!

Łódź Disco Fest już w najbliższy weekend! Największe gwiazdy disco polo na jednej scenie, w tym m.in. Akcent, Boys, Classic i Weekend!

dodano: 03.11.2014

Już w sobotę, 8 listopada, w łódzkiej Atlas Arenie prawdziwy maraton disco polo i dance! Na jednej scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo - aż dwudziestu rodzimych wykonawców w tym legendy gatunku: Akcent, Boys, Classic i Weekend! Swój występ na łódzkiej gali zapowiedzieli też zjawiskowa Elena oraz Mario Bischin!
Nie przegapcie najgorętszego koncertu tego sezonu! Już w sobotę czeka Was ogromne muzyczne wydarzenie. W hali łódzkiej Atlas Areny wystąpi śmietanka zespołów grających muzykę taneczną. Będą przedstawiciele młodego pokolenia oraz największe gwiazdy gatunku. Na scenie swoje przeboje zaprezentuje aż dwudziestu polskich wykonawców! Znajdą się wśród nich: Akcent, Boys, Classic, Weekend, Exaited, MIG, After Party, Power Play, D-Bomb, Freaky Boys, M.Jay, Extazy, Etna, Diadem, Jorrgus, Pudzian Band, MEJK, BQLL, Basta oraz CamaSutra!

Nie zabraknie też zagranicznych gości. Tego wieczora zagrają dla Was słynący z latynoskich rytmów Mario Bischin oraz śliczna rumuńska piosenkarka Elena. Jej najnowszy przebój „Mama mia (He's Italiano)” króluje ostatnio w polskich i europejskich dyskotekach.


Tagi