Polo Tv Newsy Lubicie tańczyć? Sprawdźcie, czy na pewno umiecie to robić! Już jutro Profesorre Topla Lala przeanalizuje dla Was taniec Magdy Niewińskiej i Zanozy

Lubicie tańczyć? Sprawdźcie, czy na pewno umiecie to robić! Już jutro Profesorre Topla Lala przeanalizuje dla Was taniec Magdy Niewińskiej i Zanozy

dodano: 17.10.2014

Spotkania z naszym Profesorre są niezwykle pouczające. I tym razem nie będzie inaczej. Dzięki niemu już jutro poznacie edukacyjne walory disco polo. Będzie też trochę o poprawnej polszczyźnie w wykonaniu pewnej uroczej debiutantki zza wschodniej granicy oraz najprawdziwszy kurs tańca! Zapraszamy na parkiet. Professore weźmie na tapetę taniec Magdy Niewińskiej i Zanozy.
W sobotnim programie nasz Profesorre rozważać będzie dwie różne szkoły tańca: Magdy Niewińskiej i Zanozy. Jedna z artystek proponuje pójście na żywioł druga podaje dokładne instrukcje. Nasz Profesorre stanie przed prawdziwym dylematem. Kto ma rację, a kto ma styl?

Obejrzyjcie zmagania wykładowcy z Najniższej Szkoły Dance'u i Bezsensu z tym trudnym zagadnieniem już jutro o 19:45. Kto nie wyrobi się na wykład sobotni ma jeszcze szansę obejrzeć go w niedzielę o 17:45. Zapraszamy.
Tagi