Polo Tv Newsy Maciek Smoliński na rzecz chorych dzieci!

Maciek Smoliński na rzecz chorych dzieci!

dodano: 16.03.2015

Maciek Smoliński to człowiek, którego fanom muzyki disco polo nie musimy chyba przedstawiać. Nasz prezenter to prawdziwy życiowy optymista, który patrzy na świat przez różowe okulary. Teraz cząstkę swego entuzjazmu będzie miał okazję przekazać najbardziej potrzebującym - chorym dzieciom z przyszpitalnych oddziałów szkolnych!
Maciek Smoliński został Honorowym Patronem konkursu plastycznego „Łowcy Baterii” adresowanym do małych pacjentów oraz członkiem honorowym Fundacji Centrum Edukacji i Innowacji. To nie pierwsza akcja na rzecz chorych dzieci, w którą zaangażowany jest nasz dziennikarz. Maciej bardzo często bierze udział w przedsięwzięciach, których adresatami są najbardziej potrzebujący. Ma na swoim koncie liczne koncerty organizowane na rzecz przewlekle chorych dzieci. Tym razem prezenter stacji Polo tv poprowadzi konferencję podsumowującą tę wspaniałą akcję, która ma na celu promowanie postaw ekologicznych wśród najmłodszych Polaków. To on będzie również wręczał nagrody specjalne dla dzieci z placówki, która zajmie pierwsze miejsce w konkursie.

Projekt został objęty Honorowym Patronatem Ligi Ochrony Przyrody oraz patronatem medialnym miesięcznika Przyroda Polska. Zajrzyjcie na stronę Fundacji CIK, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat konkursu i samej organizacji.