Polo Tv Newsy Małżeńska zdrada, zraniona duma i niewinna intryga, która doprowadzi do przełomu. To wszystko już dziś w naszym serialu „Miłość w rytmie disco”. Zobaczcie jak to się skończy!

Małżeńska zdrada, zraniona duma i niewinna intryga, która doprowadzi do przełomu. To wszystko już dziś w naszym serialu „Miłość w rytmie disco”. Zobaczcie jak to się skończy!

dodano: 18.10.2014

Zdradzona i porzucona kobieta jej egoistyczny mąż oraz ta trzecia. Czy zagrożone małżeństwo da się jeszcze uratować? Zygmunt, aktywny czterdziestolatek czuje się nieco znużony swoim związkiem z Krystyną. Żona od dawna go już nie pociąga. Zaczyna szukać wrażeń poza domem. Na jego drodze pojawia się atrakcyjna, młoda i gotowa na wszystko Patrycja. Oglądajcie czwarty odcinek naszego serialu i poznajcie finał tej dramatycznej sytuacji!


Kraj produkcji: Polska

Z kolejnego odcinka naszego serialu dowiecie się także kto ma szansę zastąpić zazdrosnego Grześka u boku ślicznej Nikoli. Dziewczyna wciąż jeszcze nie przebolała rozstania z ukochanym. W klubie ma ona jednak aż dwóch adoratorów. Obaj bardzo się starają zdobyć względy dziewczyny. Czy któremuś z nich uda się skraść serce nowej koleżanki? Przekonajcie się także jaką rolę w intrydze przeciwko niewiernemu mężowi odegra barman Paweł. Chłopak ulegnie namowom przyjaciółki i spowoduje niezły zamęt w klubie. Jesteście ciekawi? Oglądajcie już teraz czwarty odcinek serialu „Miłość w rytmie disco” - Stara miłość!

Kliknij o oglądaj poprzednie odcinki serialu Miłość w rytmie disco!