Polo Tv Newsy Marcin Miller kończy z tańcem?

Marcin Miller kończy z tańcem?

dodano: 20.10.2014

Lider grupy Boys zakończył w piątek swoją przygodę z tańcem w popularnym talent show Taniec z gwiazdami. Marcin Miller ogłosił nawet na swoim fanpage'u, że kończy z tańcem! Tym wyznaniem wzbudził niemały popłoch wśród swoich wielbicieli.  Niektórzy z jego fanów deklarują nawet, że nie będą już oglądać następnych odcinków popularnego show.
Marcin Miller szedł przez kolejne odcinki Tańca z gwiazdami jak burza. Na treningach dawał z siebie wszystko. Wielokrotnie przyznawał, że nie spodziewał się, iż taniec to taka ciężka praca. Jego ambicja nie pozwalała mu jednak poddać się ani na chwilę. Raz nawet wyszedł na parkiet z gorączką. Siódmy odcinek programu okazał się dla niego ostatnim. Na facebookowym profilu artysty posypały się podziękowania i wyrazy uznania. Widać, że Marcinowi kibicowało naprawdę wiele osób.

Sam artysta podziękował swojej partnerce Ninie Tyrce oraz ludziom, którzy ciężko pracowali za kulisami programu. Mamy nadzieję, że po krótkim, zasłużonym odpoczynku Marcin będzie tańczył nadal. Bo nie wyobrażamy już sobie występu grupy Boys bez ich niezwykle oryginalnych układów choreograficznych!


Tagi