Polo Tv Newsy Marcin Miller w Polo tv! Co słychać u Waszego idola? Lider formacji Boys będzie gościem programu Gwiazdy Polo tv już jutro o 18:00!

Marcin Miller w Polo tv! Co słychać u Waszego idola? Lider formacji Boys będzie gościem programu Gwiazdy Polo tv już jutro o 18:00!

dodano: 19.12.2014

Nieustraszony i dumny niczym król lew Marcin Miller opowie Wam o swojej przygodzie z tańcem, nowej płycie, pracy na planie niezwykłego świątecznego klipu i udziale we współtworzeniu jednego z najlepszych muzycznych show w naszym kraju czyli Disco Star! Marcin Miller w Polo tv już jutro o 18:00 w programie Gwiazdy Polo tv!Jak spędza święta lider grupy Boys? Co skłoniło go do wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami? Jak wspomina pracę na planie programu Disco Star? Którą telewizyjną produkcję Polo tv uważa za najlepiej przygotowany materiał muzyczny w naszym kraju? Jesteście ciekawi? Odpowiedzi na te pytania i inne ciekawostki z życia gwiazdy poznacie już 20 grudnia o 18:00. Marcin Miller przygotował też dla Was świąteczną niespodziankę. Będą życzenia dla fanów i zdjęcia z planu najnowszego klipu grupy Boys „Magiczny czas otulił nas”.

Zobacz zwiastun programu.

Tagi