Polo Tv Newsy Marcin Miller „Wciąż zakochany”– już jest nowy solowy album lidera grupy Boys! Na razie jedynie w wersji cyfrowej. Jutro krążek trafi do sklepów! Czekacie?

Marcin Miller „Wciąż zakochany”– już jest nowy solowy album lidera grupy Boys! Na razie jedynie w wersji cyfrowej. Jutro krążek trafi do sklepów! Czekacie?

dodano: 15.12.2016

Charyzmatyczny muzyk obnażył duszę romantyka – Marcin Miller znów zaskoczył swoich fanów. Jego najnowsze wydawnictwo, album „Wciąż zakochany” to prawdziwy balsam dla serca. Płyta zawiera 12 piosenek, wszystkie utrzymane w nastrojowym klimacie. Nie znajdziecie tu klasycznego disco polo. Spodziewajcie się raczej piosenek w stylu tytułowego utworu. Płytę promuje teledysk "Wciąż zakochany" Jego premiera już dziś w Polo tv!

Zdjęcie z artykułu: Marcin Miller „Wciąż zakochany”– już jest nowy solowy album lidera grupy Boys! Na razie jedynie w wersji cyfrowej. Jutro krążek trafi do sklepów! Czekacie?
Marcin Miller Wciąż zakochany źródło: materiały prasowe

Piosenki o miłości, romantyczne, balladowe utwory i ponad pięćdziesiąt minut wyciszenia, ukojenia, nastrojowego klimatu właśnie to ofiarowuje wam już teraz Marcin Miller na swojej drugiej solowej płycie. Premiera albumu w wersji cyfrowej już dziś. Jutro krążek trafi do sklepów. Jak zadeklarował muzyk, płyta jest kontynuacją albumu z 1999 roku „Zakochany facet”. Wokalista zadedykował ją w całości największej miłości swojego życia ukochanej żonie Annie.

- Płytę "Wciąż zakochany" dedykuję mojej kochanej Ani za to, że jest przy mnie i kocha mnie bezgranicznie, za jej miłość i wyrozumiałość. Jesteśmy razem prawie trzydzieści lat. Ania stworzyła mi ciepły dom i urodziła wspaniałych synów. Wciąż patrzę na nią tak samo jak dawniej. Pragnę się przy niej zestarzeć. Każdemu życzę takiej wielkiej i prawdziwej miłości, jaka mnie spotkała - mówi w rozmowie z Super Expressem Marcin Miller.

Zdjęcie z artykułu: Marcin Miller „Wciąż zakochany”– już jest nowy solowy album lidera grupy Boys! Na razie jedynie w wersji cyfrowej. Jutro krążek trafi do sklepów! Czekacie?
Marcin Miller z żoną Anną źródło: FOT.PIOTR MECIK/SE/EAST NEWS

O krążku z uwielbieniem już rozpisują się także wielbiciele twórczości Marcina Millera. DJ Pierścień tak opisał swoje wrażenia po jej przesłuchaniu: „Nastrojowość to największa zaleta tej płyty. #Marcin #Miller tym albumem udowadnia i uwiarygadnia to, iż jest wrażliwym facetem o bardzo romantycznym serduchu, który jest naprawdę... wciąż zakochany(…) płyta w zasadzie skierowana jest właśnie dla romantyków, zakochanych, nowożeńców jak i małżeństw z dłuższym stażem. Może być również swoistą melisą muzyczną, która uspokoi skołatane serce, po dniu pełnym nerwów bądź po jakichkolwiek niepowodzeniach uczuciowych.

 

Album promuje klip „Wciąż zakochany”. Jego premiera już dziś w Disco Studio o 17:15! Nie przegapcie!