Polo Tv Newsy Marcin Siegieńczuk - muzyk, kompozytor i autor tekstów oraz gospodarz programu Profesorre Topla Lala świętuje 36. urodziny! Redakcja Polo tv składa mu najserdeczniejsze życzenia!

Marcin Siegieńczuk - muzyk, kompozytor i autor tekstów oraz gospodarz programu Profesorre Topla Lala świętuje 36. urodziny! Redakcja Polo tv składa mu najserdeczniejsze życzenia!

dodano: 20.02.2015

Twórca hitów „Sąsiadka z boku”, „Granade Cojones” czy „Zapomnieć muszę o Tobie” obchodzi dziś swoje urodziny. Na rynku muzycznym Marcin Siegieńczuk zadebiutował w 1998 roku. Rok później ukazała się jego pierwsza płyta. Do chwili obecnej na jego koncie znajduje się już 13 albumów. Nie wszyscy wiedzą, że muzyk pasjonuje się sportami walki. Od kilkunastu lat trenuje karate. W sporcie tym zdobył stopień mistrzowski!Mamy nadzieję, że w dniu swojego święta Marcin Siegieńczuk znajdzie czas na chwilę wytchnienia i kieliszek martini z lodem!Redakcja Polo tv życzy muzykowi spełnienia marzeń oraz kolejnych sukcesów, zarówno sportowych jak i muzycznych!


Tagi