Polo Tv Newsy „Masters” – nowa płyta Pawła Jasionowskiego!

„Masters” – nowa płyta Pawła Jasionowskiego!

dodano: 04.06.2014

Wielka gratka dla fanów Pawła Jasionowskiego. Już 10 czerwca, po rocznej przerwie, ukaże się nowy album artysty pt. „Masters”. Na płycie usłyszymy dobrze już znane przeboje jak: „Schody do nieba” czy „Serce do koperty”. Prócz nich pojawią się także całkiem nowe brzmienia, które nadają się i na romantyczny wieczór, i na świetną imprezę. Na krążku znajdziecie aż trzy bonusowe utwory niespodzianki!

Nowy album zawiera 15 utworów w tym aż trzy niespodzianki. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Będą romantyczne utwory do słuchania, a także gorące rytmy do szalonej zabawy. Zespół Masters powstał na początku 2008 roku i przez 6 lat istnienia wypracował sobie charakterystyczny, rozpoznawalny styl. Największą popularność zdobył lansując takie przeboje jak „Żono moja”, „Bella” czy też „Szukam dziewczyny”, które podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu. Ich wideoklipy biją rekordy popularności w serwisie YouTube. Teledysk do utworu „Żono moja” ma ponad 26 mln odsłon!
Paweł Jasionowski, lider zespołu, zajmuje się również prowadzeniem programów muzycznych. Obecnie współpracuje z najpopularniejszą telewizją muzyczną w Polsce - Polo tv. Był jednym z jurorów pierwszej i drugiej edycji Disco Star. Zespół będzie promował swoją nowa płytę na licznych koncertach i festiwalach. Album z autografem będzie można nabyć podczas festiwali organizowanych przez stację Polo tv: 4 lipca w Szczecinku, 16 sierpnia w Kartuzach i 23 sierpnia w Szczecinie! Kto nie chce czekać tak długo już w najbliższy wtorek może wybrać się do sieci Media Markt lub Saturn by zaopatrzyć się w najnowsze dzieło Mastersa.