Polo Tv Newsy Masters rządzi w głosowaniu czytelników Super Expressu! Czy piosenka „Słodka jak miód” będzie największym hitem wakacji?

Masters rządzi w głosowaniu czytelników Super Expressu! Czy piosenka „Słodka jak miód” będzie największym hitem wakacji?

dodano: 20.06.2014

Od środy trwa głosowanie czytelników SE.pl na ulubiony przebój disco polo. W plebiscycie bierze udział 12 przebojów. W czołówce rankingu Masters, Exaited i Akcent. Czy ta trójka utrzyma się na prowadzeniu? Zajrzyjcie na stronę SE.pl i zagłosujcie. Być może to Wasze głosy zdecydują co będzie przebojem wakacji 2014!

Przebój Pawła Jasionowskiego „Słodka jak miód” prowadzi w rankingu z oszałamiającą liczbą ponad 10 tysięcy głosów. Zaraz za nim plasuje się przebój ślicznej Agnieszki Drewnickiej „Nie unikaj”. Co ciekawe w rankingu głosować można nie tylko „za” utworem ale także „przeciw”. Plebiscyt zaplanowano na całe wakacje, więc jeszcze wszystko może się zmienić. Zachęcamy do głosowania na ulubiony przebój! Może to właśnie Wasz głos zadecyduje o zwycięstwie Waszego idola! Głosuj TUTAJ
Tagi