Polo Tv Newsy MIG-owa familia, czyli rodzina Gwiazdowskich i ich ulubione teledyski. Zobaczcie drugą dziesiątkę wybranych przez nich klipów w programie Top 20!

MIG-owa familia, czyli rodzina Gwiazdowskich i ich ulubione teledyski. Zobaczcie drugą dziesiątkę wybranych przez nich klipów w programie Top 20!

dodano: 23.01.2015

Co kręci Marka, Sławka i Krzyśka Gwiazdowskich? Na jaką plażę najchętniej wybrałaby się latem Dorota? Które klipy ich kolegów po fachu podobają im się najbardziej? Top 20 z udziałem formacji MIG, już dziś o godz. 17:00. Sprawdź koniecznie, które teledyski wybrała rodzina Gwiazdowskich!Dla każdego coś miłego! Formacja MIG pojawiła się w naszym studiu, by pokazać Wam, które klipy ceni i lubi najbardziej. W drugiej dziesiątce znalazły się takie przeboje, jak: „Żabka”, „Zwariowana Gocha”, „Misiak” czy „Będziesz na zawsze”.W pakiecie nie zabrakło także egzotyki. Na gorące plaże zabierze Was tym razem Basta.W zestawieniu pojawią się też sztandarowy przebój rodzeństwa Gwiazdowskich, czyli piosenka „Nie ma mocnych na Mariolę”. Kto jeszcze pojawi się w grupie wybrańców? Sprawdźcie to koniecznie już dziś o 17:00!


Tagi