Polo Tv Newsy Miłość na siłowi? A dlaczego nie? Będzie muskularnie i bardzo seksownie! Zespół Mejk i ich nowa propozycja już wkrótce w Polo tv!

Miłość na siłowi? A dlaczego nie? Będzie muskularnie i bardzo seksownie! Zespół Mejk i ich nowa propozycja już wkrótce w Polo tv!

dodano: 23.01.2015

W zdrowym ciele zdrowy duch i dobra wydolność serca! A skoro o sercu mowa to nie może zabraknąć głębszych uczuć i przeżyć. Zespół Mejk postanowił zachęcić swoich fanów do aktywności fizycznej i akcję kolejnego klipu umieścił nie gdzie indziej, jak właśnie w siłowni! Miłość na siłowni? Nie dajcie się zwieść pozorom. To będzie prawdziwa miłosna historia! Zaintrygowani?Ten utwór połączył drogi życiowe Elwiry i Mariusza z formacji Mejk. Dzięki niemu zespół wypłynął na szerokie wody kariery muzycznej w branży disco polo. Nie dziwi więc fakt, że oboje mają do niego słabość i teraz postanowili go nieco odświeżyć.Mowa o piosence „Dla Ciebie”. Znajdziecie ją na ostatniej płycie zespołu „Janek”. Utwór doczekał się także nowego klipu. Jego akcja toczy się w fitness klubie, gdzie pewien chłopak spotyka tajemniczą, wysportowaną piękność, która wpada mu w oko. Co z tego wyniknie?Na pewno będzie bardzo seksownie i muskularnie! Zobaczcie już teraz, co działo się na planie tej produkcji. Nową wersję teledysku „Dla Ciebie" już wkrótce zobaczycie na antenie Polo tv!