Polo Tv Newsy Miłość po francusku i nie tylko! Właśnie o tym w wykładzie prosto z Paryża opowie specjalny korespondent naszego Profesorre Topla Lala!

Miłość po francusku i nie tylko! Właśnie o tym w wykładzie prosto z Paryża opowie specjalny korespondent naszego Profesorre Topla Lala!

dodano: 10.11.2014

Sekwana, najsłynniejsza wieża świata i oczywiście zakochani. Paryż od zawsze inspirował artystów. Zachwycił on także lidera grupy 4Ever Rafała Woźniewskiego. To właśnie jemu poświęci swój nowy wykład Profesorre Topla Lala. W prelekcji naszego discopolowego mędrca znajdzie się także miłość po francusku i nie tylko!Czy można nakręcić klip o Paryżu bez wycieczki do miasta zakochanych? Czy teledysk powinien odzwierciedlać słowa piosenki? Nad tym ciekawym zagadnieniem pochylił się nasz wykładowca na swoim weekendowym wykładzie. Za przykład posłużył mu romantyczny klip Rafała Woźniewskiego z 4Ever o wdzięcznym tytule „Paryż i my”.Co zaobserwował nasz wnikliwy egzaminator? Obejrzyjcie ten wykład już teraz i poznajcie tajnego, paryskiego współpracownika Profesorre Topla Lala.
Tagi