Polo Tv Newsy Miłość w rytmie disco – co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu, pt. „Stara miłość"

Miłość w rytmie disco – co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu, pt. „Stara miłość"

dodano: 17.10.2014

Sprawdźcie, co czeka Was już w sobotę w czwartym odcinku naszego jesiennego serialu „Miłość w rytmie disco” zatytułowanym „Stara miłość". Jego bohaterami będą Krystyna i Zygmunt, małżeństwo z wieloletnim stażem, para, w której już dawno wygasła wszelka namiętność. On, aktywny nauczyciel WF-u, znudzony szarym życiem, pragnie nowych, silnych wrażeń. Ona, po przejściu na rentę, zrezygnowała z dbania o siebie. Wkrótce w ich życie wkroczy ktoś trzeci, kto przewróci wszystko do góry nogami. Kto to będzie?
Już jutro dowiecie się, co nowego dzieje się u pracowników dyskoteki. Nikola ciągle jeszcze przeżywa rozstanie ze swoim chłopakiem Grześkiem. Obaj koledzy z klubu starają się jej przypodobać. Dziewczyna otrzymuje od Pawła płytę z autografem jej ulubionego zespołu disco polo. Daro także próbuje zdobyć przychylność uroczej kelnerki odprowadzając ją po pracy. Którego z kolegów wybierze Nikola?

Poznacie także rozterki Krystyny, której mąż Zygmunt, znudzony swoim małżeństwem, zaczyna szukać wrażeń w nocnym klubie. W dyskotece poznaje młodą, seksowną Patrycję. Kobieta imponuje mu swoją śmiałością i niezależnością. Jest całkowitym przeciwieństwem jego zaniedbanej, przygaszonej żony. Krystyna zaczyna coś podejrzewać. Zwierza się ze swoich kłopotów przyjaciółce. Ta radzi jej, by śledziła małżonka. Kobieta odkrywa bolesną prawdę. Czy to oznacza koniec jej małżeństwa? Czy Krystynie uda się wyjść z twarzą z tej przykrej sytuacji? Sprawdźcie, jak potoczą się losy zranionej kobiety.

Oglądajcie kolejny odcinek serialu „Miłość w rytmie disco” już w sobotę 18 października, punktualnie o 18:00! Znajdziecie tam także fragmenty rewelacyjnego, klubowego koncertu grupy Weekend!