Polo Tv Newsy Miłość w rytmie disco - kim są główni bohaterowie najnowszego serialu Polo tv?

Miłość w rytmie disco - kim są główni bohaterowie najnowszego serialu Polo tv?

dodano: 18.09.2014

Poznajcie Nikolę, Pawła i Daro - to główni bohaterowie „Miłości w rytmie disco”. Od 27 września będą gościć w Waszych domach za sprawą telewizji Polo tv a od kilku już dni ich twarze zobaczyć możecie na reklamach miejskich.


Nikola to urocza dziewczyna z ambicjami. Marzy o projektowaniu ubrań ale chce także być niezależna finansowo. Kiedy ją poznajemy, mieszka ze swoim chłopakiem Grześkiem, który ją utrzymuje. Nikola pragnąc niezależności postanawia podjąć tymczasową pracę w charakterze kelnerki w nocnym klubie. Tam spotyka Pawła i Dara.Paweł jest typem uwodziciela. Pracuje jako barman w nocnym klubie, do którego zgłasza się Nikola. Jest miły, czarujący i szarmancki ale niezbyt stały w uczuciach. Nie zamierza wiązać się na dłużej z żadną dziewczyną. Lubi zaszaleć i cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Postanawia wypróbować swój urok osobisty na nowej koleżance z pracy - Nikoli.
Daro to muskularny facet o gołębim sercu. Pracuje w nocnym klubie jako ochroniarz. Jego wygląd może mylić. Wygląda na twardziela, ale w głębi serca jest wrażliwym, czułym mężczyzną, pomocnym i delikatnym w relacjach z kobietami. Jest zafascynowany Nikolą.


Losy trójki głównych bohaterów stanowić będą tło dla innych historii rozgrywających się w klubie lub poza nim. Więcej na temat o serialu już wkrótce w Polo tv. 


Tagi