Polo Tv Newsy „Miłość w rytmie disco” - najgorętszy i najbardziej roztańczony serial tej jesieni. Nowość w jesiennej ramówce Polo tv

„Miłość w rytmie disco” - najgorętszy i najbardziej roztańczony serial tej jesieni. Nowość w jesiennej ramówce Polo tv

dodano: 19.09.2014

Poznaj bohaterów serialu „Miłość w rytmie disco”. Już jutro na antenie Polo tv wyemitujemy specjalny poświęcony im program. Bądź z nami o 18:00 i zobacz, kim są i co robią Nikola, Paweł oraz Daro.
Już w najbliższą sobotę punktualnie o 18:00 pokażemy Wam specjalny program, w którym poznacie głównych bohaterów serialu „Miłości w rytmie disco”. Dwoje z nich widzieliście już w najnowszym klipie grupy Weekend „Zniosłem tyle kłamstw”. To urocza kelnerka Nikola i przystojny barman Paweł. Jest jeszcze tajemniczy Daro, ochroniarz o czułym i wrażliwym sercu, który nie pojawił się w teledysku Radka Liszewskiego. Jego poznacie już jutro na antenie Polo tv.

Kto jeszcze pojawi się w pierwszym odcinku naszego serialu? Tego dowiecie się już 20 września. Zapamiętajcie tę datę i włączcie Polo tv w sobotę punktualnie o 18:00! Przypominamy, że serial startuje na antenie naszej stacji w sobotę, 27 września o 18:00!