Polo Tv Newsy „Miłość w rytmie disco" - od jutra w Waszych domach!

„Miłość w rytmie disco" - od jutra w Waszych domach!

dodano: 26.09.2014

Już tylko jeden dzień dzieli nas od wielkiej premiery! Tego jeszcze na naszej antenie nie było. W sobotę jesienna ramówka Polo tv wzbogaci się o nowy, muzyczny format - serial „Miłość w rytmie disco”.
Miłość i zdrada, przyjaźń i nienawiść, zazdrość, pieniądze i seks - to wszystko i jeszcze wiele więcej zobaczycie w każdą sobotę o 18:00. Od jutra w Waszych domach pojawią się śliczna Nikola, uwodzicielski Paweł i tajemniczy Daro, czyli główni bohaterowie „Miłości w rytmie disco”. Co tydzień wraz z nimi będziecie gościć w nocnym klubie, by śledzić losy innych bohaterów.To serial o wielkich namiętnościach z muzyką disco polo w tle. Już w pierwszym odcinku usłyszycie największe hity Waszych idoli w tym także fragmenty autentycznych koncertów Czadomana i Power Play.

Każdy nowy odcinek emitowany będzie w soboty o godzinie 18:00. Powtórki obejrzycie w niedziele, wtorki, środy i czwartki. Serial dostępny będzie także w internecie w każdy wtorek po premierze kolejnego odcinka. Bądźcie z nami, bo miłość zaczyna się i kończy w rytmie disco...


Zobacz zwiastun pierwszego odcinka serialu.

KLIKNIJ I OBEJRZYJ I ODCINEK MIŁOŚCI Z RYTMIE DISCO: KSIĄŻĘ W BAJKI