Polo Tv Newsy Modern Talking – najgorętszy duet lat osiemdziesiątych. Zobacz ich największe przeboje!

Modern Talking – najgorętszy duet lat osiemdziesiątych. Zobacz ich największe przeboje!

dodano: 05.11.2014

To właśnie oni rozpalali dziewczęcą wyobraźnię w latach osiemdziesiątych. Ich największe przeboje: „Cheri Cheri Lady”, „You're My Heart”, „Brother Louie”, „Atlantis is Calling S.O.S. for Love” miesiącami nie schodziły ze szczytów europejskich list przebojów. Zespół niedawno obchodził 30-lecie swego debiutu scenicznego. I to właśnie jemu swój najnowszy program poświęcił Marek Sierocki. Piosenki Modern Talking już teraz na naszej stronie internetowej. Powspominajmy!



Zespół powstał w 1984 roku. W październiku tego roku ukazał się ich pierwszy singiel „You're My Heart, You're My Soul", który stał się wielkim przebojem. Kolejne single podbijały już nie tylko rynek niemiecki ale stały się wielkimi hitami na europejskich i japońskich listach przebojów. Ten przebojowy duet ma na koncie 160 mln sprzedanych płyt. W 1987 roku zespół zawiesił działalność, by reaktywować ją po 11 latach przerwy, w 1998 roku. W roku 2003 relacje w zespole uległy pogorszeniu, co ostatecznie zaowocowało rozpadem grupy. Pożegnalny koncert odbył się 21 czerwca w 2003 roku w Berlinie. Obaj członkowie zespołu kontynuują solową karierę. Dieter Bohlen pracuje w niemieckiej edycji Idola.

Powspominajmy więc stare dobre czasy kiedy zespół tworzył swoje największe przeboje. Największe hity Thomasa Andersa i Dietera Bohlena znajdziecie na naszej stronie internetowej - oglądaj pierwszą i drugą część programu Video Mix Sierockiego!

Tagi