Polo Tv Newsy Mrągowo szalało przy disco polo!

Mrągowo szalało przy disco polo!

dodano: 18.08.2014

Choć pogoda w weekend nie dopisała nikt w Mrągowie nie narzekał. Występy największych gwiazd polskich i zagranicznych zgromadziły setki miłośników muzyki tanecznej. Gorąca i roztańczona publiczność wypełniła mrągowski amfiteatr. Ci, których nie odstraszył deszcz bawili się znakomicie przy największych tanecznych hitach.
Zabawę rozpoczęła legendarna grupa La Bouche. Ich przeboje od razu porwały publiczność. Potem było już tylko lepiej. Afric Simone rozgrzał widownię swoimi największymi przebojami. Artysta tryskał wprost niesamowitą energią, w pewnej chwili wykonał nawet taniec z krzesłem w zębach czym zachwycił fanów.  Sabrina czarowała nienagannym wyglądem. Dla niej czas najwyraźniej się zatrzymał. Na widowni podczas występu francuskiej grupy Kaoma pojawiły się kilkumetrowe węże splecionych z sobą ludzi  tańczących lambadę.
Jednak to przy polskich hitach widownia naprawdę oszalała. Nie zawiedli ani D-Bomb ani Boys, których nie chciano wypuścić ze sceny. Owacjom nie było końca. Wspaniały koncert zagrał też Marcin Siegieńczuk. Artysta zdecydował się na występ z muzyką na żywo. Na scenie akompaniowali mu muzycy z zespołu. Energetyczny show dali też Patryk Pegza i jego chłopaki z grupy After Party.

Podczas drugiego dnia festiwalu ikona disco polo – zespół Fanatic odebrał platynową płytę za sprzedaż 30 tys. egzemplarzy albumu „Niezniszczalni”. Nagrodę wręczyła Małgorzata Golińska – dyrektor zarządzająca Polo tv oraz wytwórni Lemon Records. Fanatic obchodzi w tym roku 25-lecie pracy na scenie. Serdecznie gratulujemy.Tagi