Polo Tv Newsy Muzyka disco polo i spotkanie z gwiazdą. Disco Polo Live zaprasza

Muzyka disco polo i spotkanie z gwiazdą. Disco Polo Live zaprasza

dodano: 21.04.2017

Muzyka disco polo to nie wszystko! Disco Polo Live jak zawsze dostarczy Wam wspaniałej rozrywki z gwiazdami i premierami.

Zdjęcie z artykułu: Muzyka disco polo i spotkanie z gwiazdą. Disco Polo Live zaprasza
Zespoły disco polo - Etna źródło: materiały prasowe

 

Muzyka disco polo, premiery i spotkanie z jedną z najseksowniejszych wokalistek disco polo - Disco Polo Live zapowiada się w tym tygodniu bardzo obiecująco. Oglądajcie program zaraz po Disco Star 2017 w najbliższą sobotę o godzinie 19:30. W programie nie zabraknie pikantnych momentów!

Gościem kolejnego odcinka Disco Polo Live będzie wykonawczyni, której nieobce są ani klimaty rolnicze ani blichtr wielkiego świata! Etna, bo o niej mowa, opowie Robertowi Klattowi o swojej nowej płycie, obowiązkach domowych i równouprawnieniu. Jesteście ciekawi, jak wokalistka godzi rolę żony, matki i gwiazdy disco polo? Okazuje się, że wcale nie musi być to takie trudne. Szczególnie, kiedy jest się tak dobrze zorganizowaną osobą, jak Joanna Kaczanowska. Gwiazda bez trudu znajduje czas na komponowanie, pisanie tekstów i opiekę nad kilkuletnim Kazikiem.

Kto wspiera gwiazdę gdy zaczyna się wakacyjny maraton disco party? Jak wygląda podział obowiązków w jej związku? Dlaczego w dobie internetowych platform muzycznych wokalistka zdecydowała się wydać czwartą płytę? I co jeszcze zamierza osiągnąć w branży disco polo seksowna Etna? Wszystkiego dowiecie się o godzinie 19:30 z sobotniej odsłony Disco Polo Live! Koniecznie bądźcie z nami!


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL