Polo Tv Newsy MUZYKA DISCO POLO I ZWIERZĘTA. Przed Wami kolejny odcinek cyklu, w którym wykonawcy i zespoły disco polo przedstawią Wam swoich czworonożnych przyjaciół. Dziś - Zenek Martyniuk i jego pupil

MUZYKA DISCO POLO I ZWIERZĘTA. Przed Wami kolejny odcinek cyklu, w którym wykonawcy i zespoły disco polo przedstawią Wam swoich czworonożnych przyjaciół. Dziś - Zenek Martyniuk i jego pupil

dodano: 26.11.2015

MUZYKA DISCO POLO I ZWIERZĘTA. Przed Wami kolejna odsłona naszego cyklu, w którym wykonawcy i zespoły disco polo przedstawią Wam swoich podopiecznych. W dzisiejszym odcinku Zenek Martyniuk przedstawi Wam swoją ukochaną suczkę o imieniu Chica - co po hiszpańsku oznacza dziewczyna. Zenek Martyniuk totalnie stracił głowę dla swojej dwuletniej maltanki. Suczka o wdzięcznym imieniu Chica skradła serce muzyka!

Chica to dopiero szczęściara. Suczka wiedzie w domu państwa Martyniuków iście królewski żywot. Można śmiało powiedzieć, że totalnie zawróciła w głowie swoim właścicielom. Zenek Martyniuk i jego żona Danusia nie potrafią odmówić jej niczego. Piesek sypia z nim w łóżku i najbardziej lubi nocne drapanie po brzuchu. W drugie urodziny, które przypadają 1 grudnia psinka może liczyć na smaczny torcik!

- Chica jest małym łakomczuszkiem. Uwielbia gotowane udka. Na urodziny dostanie od nas prawdziwy psi torcik - zdradza nam lider formacji Akcent. - Podczas naszego pobytu w Stanach Zjednoczonych żona znalazła specjalistyczny sklepik z artykułami dla zwierząt i przywiozła stamtąd dla naszej ulubienicy mnóstwo psich przysmaków - mówi Zenek.

Suczka nie odstępuje właścicieli na krok. W nocy dzieli z nimi łóżko i jak zdradził nam muzyk, prawie codziennie budzi się o drugiej i niemal natychmiast domaga się pieszczot. - Najbardziej lubi drapanie po brzuszku - śmieje się wokalista.
OGLĄDAJ POLO TV ONLINE

Tagi