Polo Tv Newsy Muzyka disco polo Patryka Pegzę będzie można dziś spotkać dźwigającego wór prezentów!

Muzyka disco polo Patryka Pegzę będzie można dziś spotkać dźwigającego wór prezentów!

dodano: 06.12.2016

Muzyka disco polo Patryka Pegzę ogarnął mikołajkowy nastrój. Lider formacji After Party został świętym Mikołajem. Już dziś odwiedzi pewną szkołę z workiem pełnym prezentów i słodkości.

Zdjęcie z artykułu: Muzyka disco polo Patryka Pegzę będzie można dziś spotkać dźwigającego wór prezentów!
Muzyka disco polo - Nasze święta - Patryk Pegza - After Party źródło: materiały Polo tv

 

Muzyka disco polo towarzyszy wam w trakcie świąt? Czujecie już ich magię? Piosenki disco polo będą brzmieć w waszych domach w Mikołajki? Dziś w wielu domach pojawią się pierwsze podarki od najmilszego świętego. Podczas gdy w waszych domach grają zespoły disco polo, Patryk Pegza muzyk formacji After Party zajmuje się czymś zupełnie innym niż muzyka! Wokalista postanowił wspomóc Mikołaja i już dziś rozda uczniom Szkoły Specjalnej w Słupi małe paczki, które umilą im ten niezwykły dzień.

,,Pomocnicy Świętego Mikołaja dzisiaj u mnie w domu całą noc będą robić paczki , jutro rano jadę do pewnej szkoły obdarować 120 wspaniałych dzieciaków" - napisał na swoim fanpage'u Patryk Pegza (pisownia oryginalna). Dziś Mikołajki i wszystkim dzieciom należy się odrobina radości. Muzycy disco polo bardzo chętnie przyłączają się do akcji dobroczynnych. Patryk sam jest tatą dwójki wspaniałych dzieci Kacpra i Kai i dlatego najlepiej wie, że uśmiech na dziecięcej twarzy jest bezcenny! I już dziś muzyk postanowił sprawić najmłodszym uczniom pewnej szkoły słodką niespodziankę. Jak udało nam się dowiedzieć to własna i nie pierwsza taka inicjatywa lidera grupy After Party! Muzyk od kliku już lat obdarowuje dzieciaki z zaprzyjaźnionych szkół. W tym roku Patryk odwiedził Szkołę Specjalną w Słupi.

- Ja mam dobrze przez cały rok i dlatego już dawno postanowiłem, że w ten szczególny dzień będę się dzielił z innymi tym co mam - mówi nam Pegza. - To także forma wdzięczności i podziękowania. Staram się docierać do najbardziej potrzebujących.Zwłaszcza dzieci zasługują na naszą szczególną uwagę i wsparcie. - dodaje artysta.

Muzyk w poprzednich latach gościł w domach dziecka a w tym roku jego wybór padł na Szkołę Specjalną w Słupi.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL