Polo Tv Newsy Na tę chwilę fani muzyki tanecznej czekali już od dawna! Tylko kilka dni dzieli nas od premierowego odcinka trzeciej edycji Disco Star. Sobota 18:00 – poszukiwanie gwiazdy czas zacząć!

Na tę chwilę fani muzyki tanecznej czekali już od dawna! Tylko kilka dni dzieli nas od premierowego odcinka trzeciej edycji Disco Star. Sobota 18:00 – poszukiwanie gwiazdy czas zacząć!

dodano: 10.03.2015

To już ostanie przymiarki do programu Disco Star. Właśnie teraz w studio nagraniowym Polo tv trwają ostanie próby przed zdjęciami do naszego wyjątkowego muzycznego talent show! Ekipa Polo tv i nasi wspaniali jurorzy już zaczynają odliczać dni do odcinka premierowego. Wielka inauguracja trzeciej edycji Disco Star w sobotę 14 marca o 18:00! fot. Artur Hojny SE

zdjęcie: Artur Hojny SE

Tłumy kandydatów a wśród nich ta jedyna, nikomu jeszcze nie znana nowa disco star? Który z uczestników tegorocznego talent show zachwyci naszych jurorów i telewidzów stacji Polo tv? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero pod koniec maja. Na razie czekają nas emocje związane z zakwalifikowaniem się do programu. Przez cztery kolejne tygodnie obserwować będziemy odcinki castingowe, podczas których jury wyłoni kandydatów, którzy wezmą udział w odcinkach eliminacyjnych. Każdy z nich walczyć będzie o udział w półfinale a w końcu o tytuł Disco Star! Już w sobotę 14 marca w premierowym odcinku programu zaprezentujemy Wam pierwszych kandydatów. Będziecie mogli sprawdzić czy Wasze wybory pokrywają się z upodobaniami jurorów. Pierwszy odcinek castingowy startuje w sobotę punktualnie o 18:00!

zdjęcia: Artur Hojny SE

Tagi