Polo Tv Newsy „Naj piękne” czyli jeden dzień z życia pewnej temperamentnej pary. Czy najnowszy teledysk Power Play będzie hitem karnawału?

„Naj piękne” czyli jeden dzień z życia pewnej temperamentnej pary. Czy najnowszy teledysk Power Play będzie hitem karnawału?

dodano: 29.12.2014

Zajrzyjmy na plan najnowszego klipu grupy Power Play pt. „Naj piękne”. Znajdziemy tam uroczą, seksowną dziewczynę, zakochanego żartownisia oraz jego dwóch najlepszych kumpli. Co się między nimi wydarzy? Dowiecie się w najbliższym programie Discopolot Premiery. Najnowszy teledysk Power Play zobaczycie już jutro na antenie Polo tv.Już jutro Maciej Smoliński zabierze Was na plan niezwykle zabawnego teledysku. „Naj piękne”. Jest to opowieść o pewnej zakochanej parze, która uwielbia robić sobie psikusy. W rolach głównych zobaczycie Sylwka Gazdę i śliczną Deni – dziewczynę, dla której wokalista już wcześniej stracił głowę, czego dowody znajdziecie w klipach „Skok w bok” i „Kochaj mnie”.Tym razem para pojawi się we wnętrzach ekskluzywnego apartamentu, gdzie będzie nieźle dokazywać, a wszystko zacznie się od porannych scen łóżkowych!W teledysku wystąpią również dwaj pozostali członkowie Power Play. Jaką rolę przydzielił im tym razem lider zespołu? Wygląda na to, że szykują się poważne zmiany! Sprawdźcie jakie! Najnowszy klip już jutro, 30 grudnia, w Polo tv!

Obejrzyj zwiastun programu!Tagi