Polo Tv Newsy Najciekawsze i najśmieszniejsze momenty Disco Star. Zobacz, co się działo podczas powstawania najpopularniejszego show naszej stacji!

Najciekawsze i najśmieszniejsze momenty Disco Star. Zobacz, co się działo podczas powstawania najpopularniejszego show naszej stacji!

dodano: 03.06.2014

Zakulisowe historie, śmieszne sytuacje a nawet wpadki na planie programu Disco Star. Wszystko to już w sobotę 7 czerwca o godzinie 18:00.
Druga edycja programu Disco Star przeszła już do historii. Znamy nazwisko nowej gwiazdy. Trzymamy kciuki za Agnieszkę, by dobrze wykorzystała swój czas. Nie żegnamy się jednak z programem. W najbliższą sobotę wielka gratka dla wszystkich miłośników naszego talent show. O godz. 18:00 wyemitujemy Disco Star - Najlepsze z najlepszych, czyli najciekawsze momenty programu.


Będą wywiady z gwiazdami, jury i uczestnikami drugiej edycji Disco Star. Pojawią się filmiki z castingów. Nie zabraknie śmiesznych sytuacji, w które obfitował nasz program, a których jeszcze nie widzieliście. Będą wpadki kandydatów na gwiazdę i naszych kochanych jurorów. Zobaczcie to tylko u nas już w sobotę 7 czerwca o godzinie 18!

Galeria >>>