Polo Tv Newsy Najlepsze klipy disco polo jeszcze tylko przez kilka godzin czekają na Wasze głosy! Pierwszy etap plebiscytu Top 100 dobiega końca!

Najlepsze klipy disco polo jeszcze tylko przez kilka godzin czekają na Wasze głosy! Pierwszy etap plebiscytu Top 100 dobiega końca!

dodano: 16.03.2015

To już ostatnie momenty głosowania na ostatnią piętnastkę w naszym gorącym plebiscycie Top 100 Najlepszych Teledysków Disco Polo. Na Wasze głosy do 19:59 w poniedziałek czekają jeszcze m. in. takie przeboje jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Szalona”, „Bujaj się”, „Żono moja”, „Niewiara”, „Za każdą chwilę z Tobą” czy „Gwiazda”! O 20:00 na naszej antenie pokażemy Wam już pierwsze zestawienie zwycięskich klipów!Spośród ponad 100 teledysków to właśnie Wy w głosowaniu internetowym wyłoniliście 40 najlepszych klipów disco polo. Od dziś przez cztery tygodnie na antenie Polo tv pojawiać się będą wybrane przez Was teledyski. Już dziś poznacie pierwszą wyselekcjonowaną dziesiątkę. Od tego momentu będziecie już głosować na Waszych faworytów jedynie za pośrednictwem SMS. Kto pojawi się w ścisłym finale i zagra dla Was na specjalnym koncercie w Ostródzie zależy już tylko i wyłącznie od Was. Zapraszamy do dalszej zabawy! To już ostatnie chwile głosowania na naszej stronie internetowej! Wesprzyjcie swoich idoli i oddajcie głos na swoje ulubione hity disco polo!