Polo Tv Newsy Najlepsze klipy disco polo już niedługo w Ostródzie! Oglądajcie Top 100 i zdecydujcie, które piosenki złożą się na ten wyjątkowy koncert!

Najlepsze klipy disco polo już niedługo w Ostródzie! Oglądajcie Top 100 i zdecydujcie, które piosenki złożą się na ten wyjątkowy koncert!

dodano: 24.03.2015

Najlepsze teledyski disco polo już wkrótce złożą się na wyjątkowy koncert podczas 20. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Jakie piosenki zabrzmią na festiwalowej scenie? O tym zadecydują widzowie Polo tv, głosując na swoje ulubione klipy w plebiscycie Top 100 Teledysków Disco Polo. Zapraszamy do zabawy!Top 100 – od wczoraj możecie głosować już na kolejne klipy w naszym plebiscycie na najlepszy teledysk disco polo. Do grona wybranej przez Was 40 dołączyły utwory: „Przez twe oczy zielone” - Akcent, „Kochaj mnie” - Power Play, „Królowa Nocy” - Akcent , „Jej dotyk” - MIG, „Przypomnij mi” - Boys, „Pada deszcz” - Akcent, „Biorę urlop od Ciebie”- Akcent, „Tylko Ty” - Boys, „Na zabawie” - Jorrgus oraz „Chodź na kolana” w wykonaniu Czadomana. Jak widać w tym tygodniu są to same megahity największych gwiazd disco polo!Czy wśród nich jest zwycięzca naszego konkursu? To zleży już tylko do Was. Jeśli chcecie by to właśnie jedna z tych piosenek zdobyła tytuł najlepszego teledysku disco polo wystarczy, że weźmiecie udział w naszym głosowaniu. Obejrzyjcie jeszcze raz pierwszą i drugą część naszego ostatniego programu i zdecydujcie, czy chcecie oddać głos na prezentowanie w nim klipy. Przypominamy, że artyści, których utwory zdobędą największą liczbę głosów, pojawią się na specjalnym koncercie w Ostródzie podczas 20. Festiwalu Muzyki Tanecznej. Tam też poznacie najlepszy teledysk disco polo!