Polo Tv Newsy Najlepsze momenty Disco Star! Powspominajmy wspólnie najbardziej wzruszające i emocjonujące chwile pierwszej edycji programu!

Najlepsze momenty Disco Star! Powspominajmy wspólnie najbardziej wzruszające i emocjonujące chwile pierwszej edycji programu!

dodano: 26.02.2015

The Best of Disco Star, czyli najlepsze momenty pierwszej edycji talent show Polo tv - te które najbardziej zapadły Wam w pamięć i te, które wzruszyły Was do łez - zebrane w jednym programie! Będziecie go mogli obejrzeć w najbliższą sobotę, 28 lutego, o godzinie 18:00.Pamiętacie pierwszą edycję Disco Star, przebojowego talent show telewizji Polo tv? A może przegapiliście ją, ale chcielibyście zobaczyć, jak przebiegała i choć przez chwilę wczuć się w jej atmosferę?

Zapraszamy Was na specjalny program, który przygotowaliśmy dla Was jako przedsmak tego, na co zapewne wszyscy czekacie - kolejnej edycji Disco Star. Na nasz specjalny, wspomnieniowy show złożą się najlepsze moment pierwszej edycji naszego konkursu zmontowane w jedną, niesamowitą całość! Zwycięzcą pierwszej edycji Disco Star był, jak zapewne pamiętacie, zespół Jago Young. W jury zasiadali wówczas Shazza, Grzegorz Halama i Paweł Jasionowski, a posiadaczem złotego głosu był prowadzący show Marcin Miller. Chcecie zobaczyć to wszystko jeszcze raz? Zapraszamy Was do wspomnień i przed telewizory! Bądźcie z nami w najbliższą sobotę, 28 lutego, o godzinie 18:00!