Polo Tv Newsy Najlepsze teledyski disco polo, czyli Top 100 - rozpoczynamy kolejny etap naszej zabawy! Przyłącz się i baw się razem z nami!

Najlepsze teledyski disco polo, czyli Top 100 - rozpoczynamy kolejny etap naszej zabawy! Przyłącz się i baw się razem z nami!

dodano: 23.03.2015

Najlepsze teledyski disco polo, czyli Top 100 i kolejna odsłona naszej zabawy. Wybierz już dziś! Dwadzieścia utworów, na które oddacie najwięcej głosów w ciągu kolejnych kilku tygodni, pojawi się podczas wyjątkowego koncertu na jubileuszowym 20. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Tam też dowiecie się, który z nich zdobędzie miano najlepszego teledysku disco polo!Już dziś od 20:00 będziecie mogli głosować na kolejną dziesiątkę największych hitów gwiazd muzyki tanecznej. Kto tym razem pojawi się w naszym programie? W zeszłym tygodniu na Wasze głosy liczyli Piękni i Młodzi, Exaited, After Party, MIG, Boys, i Akcent. Od dziś będziecie mogli dać szansę kolejnym wykonawcom i ich najgorętszym przebojom. Nie przegapcie kolejnego odcinka programu Top 100 Teledysków Disco Polo. Tylko tam znajdziecie informację jak głosować na Waszych faworytów! Gwarantujemy, że i tym razem wielkich gwiazd nie zabraknie! Przyłączcie się do naszej zabawy i wspólnie z nami wybierzcie najlepsze teledyski disco polo, które zabrzmią podczas wyjątkowego koncertu na jubileuszowym 20. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie!