Polo Tv Newsy Najlepsze teledyski muzyki tanecznej czyli Top 100 Teledysków Diso Polo - ostatnia odsłona pierwszego etapu głosownia. Nie przegap!

Najlepsze teledyski muzyki tanecznej czyli Top 100 Teledysków Diso Polo - ostatnia odsłona pierwszego etapu głosownia. Nie przegap!

dodano: 09.03.2015

Top 100 – już dziś o 20:00 ostatnia odsłona naszego plebiscytu na najlepsze teledyski disco polo! W programie pojawią się największe hity i najgorętsze gwiazdy muzyki tanecznej! To nie będzie łatwy wybór!O Wasze głosy walczyć będą m.in. : MIG -„Miód Malina”, Czadoman - „Ruda tańczy jak szalona”, Akcent - „Gwiazda”, After Party - „Tylko ona jedyna”, Piękni i Młodzi - „Niewiara”, Weekend - „Ona tańczy dla mnie” oraz hit wszech czasów „Szalona” grupy Boys!!!! Klipy komentować będą tym razem prezenterzy telewizyjni i dziennikarze muzyczni: Maciej Smoliński, Jacek Kaczyński i Wojtek Grodzki! Zobaczcie co oni sądzą o muzycznych propozycjach gwiazd!Te emocje czekają Was już dziś o 20:00. Włączcie Polo tv, obejrzyjcie nasz program, posłuchajcie ekspertów, wejdźcie na podstronę głosowania i oddajcie swój głos na 5 ulubionych teledysków. To od Was zależy, które z nich przejdą do następnego etapu! Głosowanie trwać będzie przez cały tydzień.Od 16 marca rozpoczynamy kolejny etap naszej zabawy! Przez kolejne 4 tygodnie aż do 6 kwietnia w każdym odcinku programu Top 100 pokazywać Wam będziemy 10 najgorętszych tytułów wybranych przez Was w naszym dotychczasowym plebiscycie. Spośród nich w głosowaniu SMS-owym widzowie Polo tv wybiorą po 5 najlepszych klipów.Wybrana w ten sposób dwudziestka najlepszych teledysków pokazana zostanie w lipcu na 20 Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Więcej informacji na temat głosowania i tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia już wkrótce na naszej stronie internetowej!